Contact

Informații de contact. Aşteptăm întrebările şi opiniile dumneavoastră la adresele şi numerele de telefon de mai jos

Adresa redacţiei

E-Mail: infofinanciar@evzgroup.ro
Adresa: Romexpo (intrarea B), Pavilionul G4, Bd. Mărăști 65-67, sector 1, Cod poștal 011465, București
Telefon: 021.527.11.15/16

Director executiv

Virgil Munteanu – virgil.munteanu@evzgroup.ro

Redactor șef

Sorin Andreiana – sorin.andreiana@evzgroup.ro

Senior Editor

Cătălin Dumitrescu – catalin.dumitrescu@evzgroup.ro

Editori

Alexandru Turcu – alexandru.turcu@evzgroup.ro
Adrian Horeboiu – adrian.horeboiu@evzgroup.ro

Redactori

Răzvan Greu – razvan.greu@evzgroup.ro
Sorina Bucur – sorina.bucur@evzgroup.ro
Vlad Cristea – vlad.cristea@evzgroup.ro
Sorina Benga – sorina.benga@evzgroup.ro

Marketing

E-Mail: marketing@evzgroup.ro

Andreea Lăcătuș – Marketing Manager – andreea.lacatus@evzgroup.ro
Claudia Stan – Marketing & PR Specialist – claudia.stan@evzgroup.ro
Răzvan Socaciu – Marketing & Events Specialist – razvan.socaciu@evzgroup.ro

Telefon: 021.527.11.15/16

Publicitate

E-Mail: publicitate@evzgroup.ro
Telefon: 021.527.11.15/16